Ettevõttest

OÜ Hydro Grupp on asutatud 2007. aastal ja meie põhitegevusalaks on hüdraulikasüsteemide paigaldus, lisaks tegeleme ka keskmäärde-, hi-fog tulekustutussüsteemide ning õhu- ja veetorustike paigaldamisega. Oleme Eesti turul üks vanimatest kõrgsurvetorustike paigaldamisele spetsialiseerunud ettevõtetest.

Meie ettevõte on võimeline välja saatma 15 suurte kogemustega kõrgsurvetorustike paigaldajat, kes on varustatud professionaalsete töövahenditega. Tegutsemisaja vältel on meile usaldatud mitmeid olulisi ja vastutusrikkaid objekte naftatööstuses, puidutööstuses ning laevaehituses. Samuti oleme paigaldanud tulekustutussüsteeme ka avalikele objektidele nagu näiteks kliinikumid ja  militaarobjektid, aga ka laevadele alates jahtidest kuni suurte kruiisi- ja eriotstarbeliste laevadeni välja. Meil on valmidus töötada nii Eestis kohapeal, kuid enamasti viivad töökohustused meid lähematesse ja kaugematesse riikidesse üle terve maailma. Tihti osutame teenuseid ka maailma eri paigus seilavatel laevadel.
Oleme püsivaks partneriks mitmele masinaehitusettevõttele ja kõrgsurvesprinklerite tootjale Soomes ja Eestis.
OÜ-le Hydro Grupp on alates aastast 2008 majandustulemuste põhjal omistatud Eduka Eesti Ettevõtte tunnistus reitinguga hea (A) või väga hea (AA). Krediidiinfo reiting on unikaalne ettevõtetele antav koondhinne, mis põhineb ettevõtte majandus- ja finantsolukorra ning maksekommete analüüsil. Tunnistuse eesmärgiks on kinnitada Eesti ettevõtete usaldusväärsust firma klientidele, töötajatele ning partneritele. Lisaks omistati Hydro Grupp OÜ-le 2016. aastal Gassellettevõtte staatus. Samast aastast on meie ettevõte ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.