Tulekustutussüsteemide paigaldamine

HI-FOG® kõrgsurve tulekustutussüsteem on unikaalne lahendus, mis kustutab tulekahju efektiivselt, kahjustades samas minimaalselt ümbritsevat keskkonda. Süsteem tõkestab hapniku juurdepääsu leekidele. Ülipisikesed veepiisad neelavad ja hajutavad leekidest tuleva kuumuse ning muudavad kuumakahjud ümbritsevale pea olematuks. Samuti on tule summutamiseks kasutatav veekogus tunduvalt väiksem kui näiteks laialt levinud madalsurve sprinklersüsteemidel, mistõttu on ka tekkiv veekahju võrreldes alternatiividega pea olematu.

Rohkem infot HI-FOG® tulekustutussüsteemi kohta leiab siit: http://www.veeudu.ee/mis-on-hi-fog-veeudu/

 

HI-FOG® tehnoloogia on välja töötanud Soome ettevõte Marioff. Meie kasutame HI-FOG® tulekustutussüsteemide ehitamisel vaid vaid tootja poolt ette antud materjale ning tootja heakskiidu saanud tööriistu. Nii suudame tagada süsteemi kvaliteedi ja korrektse toimimise.

Meie töövahendid võimaldavad paigaldada kõrgsurvetrasse läbimõõduga kuni 60,3 mm. Kasutame spetsiaalseid Ercolina ja Ridged’i torupainutuspinke ja moodsal Pace1 tehnoloogial põhinevaid torude otsapresse. Mõlema tootja tööriistad on mõeldud professionaalidele ja nende eesmärgiks on tagada omas valdkonnas parim kvaliteet ja töökiirus. Samuti võimaldavad seadmed saavutada täpse ja ühtlase töökvaliteedi.


Küsi pakkumist